Firmamız metal sektöründeki ilk faaliyetine 1996 yılında sac satımı ve sac büküm alanında başlamış olup devam eden üretimimize ek olarak gelişen piyasa ihtiyaçları doğrultusunda sac bükümünde fason çalışmalarla kazandığımız iş tecrübesini; çelik kapı, sac demir aksamı, malzeme (kasa, kanat, pervaz, çıta) imalatında kullanarak faaliyetine devam etmektedir.
    
    Gelişen ürün yelpazemizle, şu anda  demir malzemesi (kasa, kanat, pervaz,çıta) mdf mobilya ve kilit aksesuar satışı ile istenilen ölçülerde çatılmış çelik kapı, yangın kapısı, iç oda sac kapısı yapımı ile bir çok sayılı imalatçı firmaların malzeme tedarikçisi olarak da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
   
   Güney Çelik Kapı 10 yılı aşkın tecrübesiyle 400 metrekare iş yerinde1500 takım kapı malzemesi ve 400 adet çelik kapı imalat kapasitesiyle kalite ve estetiği birleştiren zengin ve seçenekli ürünleriyle müşteri memnuniyetini ürün ve hizmet kalitesini ilke edinmiş deneyimli kadrosuyla faaliyetlerine devam edecektir.

Kasa, Kanat, Pervaz, Göbek Sacı, Ahşap Göbek, Kilit ve Aksasuarlar...Siparişleriniz üzerine çelik kasa ve kapılarınız özel imalat yapılabilir.---- İstenilen renkte kaplama yapılabilir.

Fabrika: Demirciler Sitesi 3.cadde No:12 Zeytinburnu / İstanbul  Tel:0(212)546 3498 - 0(212)582 7410 (Pbx. mail: info@guneysac.com
      Copyright ©
2007 Guney Sac Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.